KONST / Litografier / Litografisk affisch 14445337
nr 1444 5337
Litografisk affisch
(Foto Repro), Picasso, 1960, "Sala Gaspar". Bildmått: 68x48, yttermått inklusive ram: 85x63 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:56:35
100 kr
350 kr
900 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr